NAJPREDÁVANEJŠÍ
DOPRAVA ZDARMA

Stará cena € 63.80
Teraz len 31.90

1 x 50ml

BEST VALLUE
DOPRAVA ZDARMA

Stará cena € 127.60
Teraz len 63.80

3 x 50ml

BEST VALLUE
DOPRAVA ZDARMA

Stará cena € 191.40
Teraz len 95.70

5 x 50ml

Posledný krok

Údaje, ktoré nám poskytnete, nám pomôžu dodať, vyvýjať a propagovať naše produkty. Zadanie objednávky znamená súhlas s používaním vašich údajov našou spoločnosťou. Prečítajte si prosím vaše práva na ochranu údajov tu.


Stará cena: € 127.90
Zľava: 63.80
Celkom: 63.80

DOPRAVA ZDARMA

Vedeli ste, že dodávame ZADARMO? Doručíme Vám domov, do práce alebo na inú slovenskú adresu. Platíte iba za Váš prírodný a vysoko účinný protiplesňový sprej. Po odoslaní objednávky dostanete e-mail s potvrdením o zásielke.

NA DOBIERKU

Nakoniec ste našli rýchle riešenie pre Vaše nechty a chodidlá, ale máte obavy z platby online? Nebojte sa, OnycoStop Pro má dokonalé riešenie aj pre Vás - zaplaťte pri prevzatí! Zadajte Vašu objednávku kliknutím na tlačidlo a zaplaťte pri doručení. Žiadna platba vopred ani záloha. Všetky ceny sú vrátane DPH a dopravy - zaplatíte iba cenu, ktorú vidíte.

DO 3-5 DNÍ

Dúfame, že ste tak nadšení z prijatia Vašej objednávky, ako my z jej odoslania! Všetky objednávky budú spracované do 5 pracovných dní. Objednávky cez víkend alebo sviatky neposielame. Ak si chcete rýchlo objednať, neváhajte nás kontaktovať.